TR EN
< Geri Dön

Şirketimizin kurucusu ve halen genel müdür görevini sürdüren Şahin Erikin tarafından 1989 yılında kurulan Ulusal Klima teknik servis olarak klima sektöründe çalışma hayatına başlamıştır.

İlerleyen yıllarda kurumsal hizmetlere bakım, onarım, teknik destek, taahhüt işleri, mühendislik hizmetleri, ısıtma, plan proje taahhüt işleri ile hizmete devam etmektedir.

Alanında müşterilerimize her zaman en kaliteli ve teknolojik olarak en yeni malzemeyi sunmayı amaç edinmiş Ulusal Klima kendi alanında profesyonel firmalarla ana bayii statüsünde yaptığı anlaşmalarla faaliyetini sürdürmektedir.Günümüzde yoğun rekabet ortamı içinde başarıyı yakalamak isteyen kuruluşlar, ana faaliyet konularında mükemmel olmak zorundadır. Mükemmeli yakalamak ise saadece profesyonel bir ekiple mümkündür.

Başta BBA Beymen-Benetton, Vakko, Capitol Alışveriş Merkezi, Altınbaş Holding, Eskidji Müzayede, HSBC Bank ve daha birçok seçkin firmalara hizmet vermekteyiz.

Ulusal Klima bünyesinde bulunan tüm çalışma arkadaşlarına iç ve dış destekli eğitim ve eğitim semineri vererek hizmet kalitesini artırmış ve artırmaktadır. Bunun yanında teknik konularda da müşterilerimize devamlı olarak hizmet vermekteyiz.

Ana faaliyet konularının kusursuz ve kesintisiz sürdürülebilmesi için, kuruluşlar çalışma ortamlarında; detaylı, teknolojik, sürekli değişim ve gelişim gösteren, işletimi ve bakımı uzmanlık gerektiren, kendine özgü, bir çok kuruluştan destek alınmasını gerektiren çağdaş hizmetlere gerek duyarlar.

Ulusal Klima alanında bütün profesyonellikleri ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.

Fiyat teklifi al